Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43740A9568M000
Permintaan Quote
Melayu
B43740A9568M000
Dalam stok
32+
  • Nombor Bahagian
    B43740A9568M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    400V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    15.6A @ 100Hz
  • Nama lain
    B43740A9568M
    B43740A9568M-ND
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    6000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • galangan
    20 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.677" (144.20mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    17 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    5600µF