Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43750A4538M003
Permintaan Quote
Melayu
B43750A4538M003
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
18+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43750A4538M003
  • Penerangan
    CAP ALUM 5300UF 20% 350V SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    3.583" Dia (91.00mm)
  • Siri
    B43750
  • Ripple Current @ Low Frequency
    26A @ 100Hz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Nama lain
    B43750A4538M 3
    B43750A4538M 3
    B43750A4538M3-ND
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    1.248" (31.70mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    8 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.713" (145.10mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    11 mOhm @ 100Hz
  • Penerangan terperinci
    5300µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    5300µF