Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43821B2106M000
Permintaan Quote
Melayu
B43821B2106M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43821B2106M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    95mA @ 120Hz
  • Nama lain
    B43821B2106M
    B43821B2106M-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    18 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 18 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • kemuatan
    10µF