Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43851F1227M000
Permintaan Quote
Melayu
B43851F1227M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2400+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43851F1227M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    B43851
  • Ripple Current @ Low Frequency
    532mA @ 120Hz
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43851F1227M
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    950 mOhm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    220µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 950 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    220µF