Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43858K5226M000
Permintaan Quote
Melayu
666963
B43858K5226M000
Dalam stok
2100+
  • Nombor Bahagian
    B43858K5226M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    B43858
  • Ripple Current @ High Frequency
    500mA @ 100kHz
  • Nama lain
    B43858K5226M
    B43858K5226M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF