Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43866A2226M
Permintaan Quote
Melayu
608759
B43866A2226M
Dalam stok
3500+
  • Nombor Bahagian
    B43866A2226M
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    200V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B43866
  • Ripple Current @ High Frequency
    278mA @ 100kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43866A2226M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    15.1 Ohm @ 120Hz
  • Penerangan terperinci
    22µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15.1 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    22µF