Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43866C2686M
Permintaan Quote
Melayu
B43866C2686M
Dalam stok
2400+
  • Nombor Bahagian
    B43866C2686M
  • Penerangan
    CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    B43866
  • Ripple Current @ High Frequency
    550mA @ 100kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43866C2686M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
  • kemuatan
    68µF