Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43888C5226M000
Permintaan Quote
Melayu
B43888C5226M000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B43888C5226M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    450V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B43888
  • Ripple Current @ High Frequency
    650mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43888C5226M
    B43888C5226M-ND
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
  • kemuatan
    22µF