Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > B43890A4226M000
Permintaan Quote
Melayu
542858
B43890A4226M000
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    B43890A4226M000
  • Penerangan
    CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Siri
    B43890
  • Ripple Current @ High Frequency
    590mA @ 100kHz
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B43890A4226M
    B43890A4226M-ND
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    15000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    22µF