Rumah > Produk > Perlindungan litar > Inrush Limiters semasa (ICL) > B57211P0121M301
Permintaan Quote
Melayu
B57211P0121M301
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B57211P0121M301
  • Penerangan
    ICL 120 OHM 0.2 1.5A 13MM
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
  • R @ Semasa
    1.152 Ohms
  • R @ 25 ° C
    120 Ohms
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B57211P 121M301
    B57211P121M301
    ICL P11/120
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.512" (13mm)
  • Penerangan terperinci
    Inrush Current Limiter 120 Ohms ±20% 1.5A 0.512" (13mm)
  • Semasa - Steady State Dagangan
    1.5A