Rumah > Produk > Perlindungan litar > Inrush Limiters semasa (ICL) > B57213P0330M351
Permintaan Quote
Melayu
B57213P0330M351
Dalam stok
1500+
  • Nombor Bahagian
    B57213P0330M351
  • Penerangan
    ICL 33 OHM 0.2 3A 14.5MM
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
  • R @ Semasa
    354 mOhms
  • R @ 25 ° C
    33 Ohms
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B57213P 330M351
    B57213P330M351
    ICL P13/33
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.571" (14.5mm)
  • Penerangan terperinci
    Inrush Current Limiter 33 Ohms ±20% 3A 0.571" (14.5mm)
  • Semasa - Steady State Dagangan
    3A