Rumah > Produk > Perlindungan litar > Inrush Limiters semasa (ICL) > B57237S0220M051
Permintaan Quote
Melayu
3061137Image B57237S0220M051.EPCOS
B57237S0220M051
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    B57237S0220M051
  • Penerangan
    ICL 22 OHM 20% 2.8A 15MM
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
  • R @ 25 ° C
    22 Ohms
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B57237S 220M 51
    B57237S0220M051-ND
    B57237S220M51
    B57237S220M51-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.59" (15mm)
  • Penerangan terperinci
    Inrush Current Limiter 22 Ohms ±20% 2.8A 0.59" (15mm)
  • Semasa - Steady State Dagangan
    2.8A