Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - termistor NTC > B57321V2681J60
Permintaan Quote
Melayu
B57321V2681J60
  • Nombor Bahagian
    B57321V2681J60
  • Penerangan
    THERMISTOR NTC 680OHM 3940K 0603
  • Siri
  • Rintangan dalam ohm @ 25 ° C
    680
  • rintangan Toleransi
    ±5%
  • Power - Max
    180mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    B57321V2681J 60
    B57321V2681J060
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Panjang - Lead Wire
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    NTC Thermistor 680 0603 (1608 Metric)
  • B25 / 85
    3980K
  • B25 / 75
    3940K
  • B0 / 50
  • B Nilai Toleransi
    ±3%