Rumah > Produk > Perlindungan litar > Inrush Limiters semasa (ICL) > B57364S2259A2
Permintaan Quote
Melayu
6579732Image B57364S2259A2.EPCOS
B57364S2259A2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B57364S2259A2
  • Penerangan
    ICL 2.5 OHM 20% 11A 21MM
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±20%
  • Siri
  • R @ 25 ° C
    2.5 Ohms
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B57364S 2259A 002
    B57364S2259A002
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diameter
    0.825" (21mm)
  • Penerangan terperinci
    Inrush Current Limiter 2.5 Ohms ±20% 11A 0.825" (21mm)
  • Semasa - Steady State Dagangan
    11A