Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - termistor NTC > B57550G0503F002
Permintaan Quote
Melayu
B57550G0503F002
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    B57550G0503F002
  • Penerangan
    THERMISTOR NTC 50KOHM 3970K BEAD
  • Siri
  • Rintangan dalam ohm @ 25 ° C
    50k
  • rintangan Toleransi
    ±1%
  • Power - Max
    32mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Bead, Glass
  • Nama lain
    B57550G 503F 2
    B57550G503F2
    B57550G503F2-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Panjang - Lead Wire
    2.80" (71.00mm)