Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - termistor NTC > B57551G0502G000
Permintaan Quote
Melayu
2046812Image B57551G0502G000.EPCOS
B57551G0502G000
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    B57551G0502G000
  • Penerangan
    THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
  • Siri
  • Rintangan dalam ohm @ 25 ° C
    5k
  • rintangan Toleransi
    ±2%
  • Power - Max
    32mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Bead, Glass
  • Nama lain
    B57551G 502G
    B57551G502G
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 260°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Panjang - Lead Wire
    2.65" (67.30mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    NTC Thermistor 5k Bead, Glass
  • B25 / 85
    3480K
  • B25 / 75
    3497K
  • B0 / 50
  • B Nilai Toleransi
    ±1%