Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - termistor NTC > B57703M0502G040
Permintaan Quote
Melayu
3299193Image B57703M0502G040.EPCOS
B57703M0502G040
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B57703M0502G040
  • Penerangan
    THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG
  • Siri
    B57703M
  • Rintangan dalam ohm @ 25 ° C
    5k
  • rintangan Toleransi
    ±2%
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Ring Lug
  • Nama lain
    B57703M 502G 40
    B57703M502G40
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Panjang - Lead Wire
    1.77" (45.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    NTC Thermistor 5k Ring Lug
  • B25 / 85
  • B25 / 75
    3988K
  • B0 / 50
  • B Nilai Toleransi
    ±1%
Penerangan: RF ANT 2.4GHZ BLADE SMA MALE SNP