Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - termistor NTC > B57861S0302J040
Permintaan Quote
Melayu
1692358Image B57861S0302J040.EPCOS
B57861S0302J040
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B57861S0302J040
  • Penerangan
    THERMISTOR NTC 3KOHM 3988K BEAD
  • Siri
    B57861S
  • Rintangan dalam ohm @ 25 ° C
    3k
  • rintangan Toleransi
    ±5%
  • Power - Max
    60mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Bead
  • Nama lain
    B57861S 302J 40
    B57861S302J40
    B57861S302J40-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Panjang - Lead Wire
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    NTC Thermistor 3k Bead
  • B25 / 85
  • B25 / 75
    3988K
  • B0 / 50
  • B Nilai Toleransi
    ±1%