Rumah > Produk > Sensor, transduser > Sensor tekanan, Transducers > B58611K1100A005
Permintaan Quote
Melayu
B58611K1100A005
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
40+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B58611K1100A005
  • Penerangan
    PRESSURE SENSOR AKR 0.400 D40
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    10V
  • Style penamatan
    Through Hole
  • Siri
    AK2
  • Jenis tekanan
    Vented Gauge
  • Port Style
    Barbless
  • Port Saiz
    Male - 0.19" (4.78mm) Tube
  • Pakej / Kes
    8-DIP Module
  • Jenis output
    Wheatstone Bridge
  • Pengeluaran
    0 mV ~ 120 mV (5V)
  • Nama lain
    B58611K1100A 5
    B58611K1100A5
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 85°C
  • pengendalian tekanan
    5.8 PSI (40 kPa)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tekanan maksimum
    3.63 PSI (25 kPa)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Pressure Sensor 5.8 PSI (40 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.78mm) Tube 0 mV ~ 120 mV (5V) 8-DIP Module
  • Ketepatan
    ±2%