Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - PTC termistor > B59041R0180A010
Permintaan Quote
Melayu
3488071Image B59041R0180A010.EPCOS
B59041R0180A010
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B59041R0180A010
  • Penerangan
    THERMISTOR PTC 3.2 OHM 50% RECT
  • Model ECAD
  • Pembekal Peranti Pakej
    Rectangular Disc
  • Siri
  • rintangan Toleransi
    ±50%
  • Rintangan @ 25 ° C
    3.2 Ohms
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Rectangular Disc
  • Nama lain
    B59041R 180A 10