Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - PTC termistor > B59102R0240A010
Permintaan Quote
Melayu
B59102R0240A010
Dalam stok
900+
  • Nombor Bahagian
    B59102R0240A010
  • Penerangan
    THERMISTOR PTC 1K OHM 50% RECT
  • Model ECAD
  • Pembekal Peranti Pakej
    Rectangular Disc
  • Siri
  • rintangan Toleransi
    ±50%
  • Rintangan @ 25 ° C
    1 kOhms
  • pembungkusan
    Tray
  • Pakej / Kes
    Rectangular Disc
  • Nama lain
    B59102R 240A 10