Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > B59870C160A51
Permintaan Quote
Melayu
2555477Image B59870C160A51.EPCOS
B59870C160A51
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B59870C160A51
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 160V 125MA RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    160V
  • Saiz / Dimensi
    0.354" Dia x 0.197" T (9.00mm x 5.00mm)
  • Siri
  • Rintangan - 25 ° C (Typ)
    25 Ohms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B59870C 160A 51
    B59870C0160A051
    B59870C0160A051-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 60°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.492" (12.50mm)
  • Penerangan terperinci
    Ceramic PTC Resettable Fuse 160V 125mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    250mA
  • Semasa - Max
    1A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    125mA