Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > B59886C0120A051
Permintaan Quote
Melayu
1957785Image B59886C0120A051.EPCOS
B59886C0120A051
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B59886C0120A051
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 550V 12MA RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    550V
  • Jenis
    Ceramic
  • Ketebalan (Max)
  • Saiz / Dimensi
    0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
  • Siri
  • Rintangan - 25 ° C (Typ)
    1.5 kOhms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial, Disc
  • Nama lain
    B59886C 120A 51
    B59886C120A51
    B59886C120A51-ND
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 60°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.394" (10.00mm)
  • Penerangan terperinci
    Ceramic PTC Resettable Fuse 550V 12mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    24mA
  • Semasa - Max
    100mA
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    12mA