Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > B59965C120A51
Permintaan Quote
Melayu
139690Image B59965C120A51.EPCOS
B59965C120A51
  • Nombor Bahagian
    B59965C120A51
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 30V 600MA RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    30V
  • Saiz / Dimensi
    0.433" Dia x 0.138" T (11.00mm x 3.50mm)
  • Siri
  • Rintangan - 25 ° C (Typ)
    1.2 Ohms
  • penilaian
    AEC-Q200
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    B59965C 120A 51
    B59965C0120A051
    B59965C0120A051-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.571" (14.50mm)
  • Penerangan terperinci
    Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 600mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Semasa - Lawatan (Ia)
    1.2A
  • Semasa - Max
    4.3A
  • Semasa - Hold (Ih) (Max)
    600mA