Rumah > Produk > Perlindungan litar > PTC resettable fius > B59990C0080A070
Permintaan Quote
Melayu
3217249Image B59990C0080A070.EPCOS
B59990C0080A070
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B59990C0080A070
  • Penerangan
    PTC RESET FUSE 80V 30MA RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Max
    80V
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.138" T (4.00mm x 3.50mm)
  • Siri
  • Rintangan - 25 ° C (Typ)
    55 Ohms
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    B59990C 80A 70
    B59990C 80A 70