Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65517D0250J048
Permintaan Quote
Melayu
4930769Image B65517D0250J048.EPCOS
B65517D0250J048
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B65517D0250J048
  • Penerangan
    FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS
  • Model ECAD
  • lebar
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    P 9 x 5
  • Siri
    B65517
  • Nama lain
    B65517D 250J 48
    B65517D250J48
    B65517D250J48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan
    N48
  • Pengilang Standard Lead Time
    42 Weeks
  • Panjang
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance Factor (Al)
    250nH
  • Tinggi
    2.70mm
  • Gap
    Gapped
  • Jenis Penyambung A
    Uncoated
  • Berkesan Kebolehtelapan (μe)
    249
  • Berkesan Volume magnet (Ve) mm³
    125
  • Panjang berkesan (le) mm
    12.5
  • Kawasan berkesan (Ae) mm²
    10
  • diameter
    9.30mm