Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65541T0250A048
Permintaan Quote
Melayu
4602464Image B65541T0250A048.EPCOS
B65541T0250A048
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    B65541T0250A048
  • Penerangan
    FERRITE CORE P 250NH N48 2PCS
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    P 14 x 8
  • Siri
    B65541
  • Nama lain
    B65541T 250A 48
    B65541T250A48
    B65541T250A48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm²
  • Pengilang Standard Lead Time
    47 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance Factor (Al)
    250nH
  • Tinggi
    4.25mm
  • Gap
    Gapped
  • Jenis Penyambung A
    Uncoated
  • Berkesan Kebolehtelapan (μe)
    159
  • Berkesan Volume magnet (Ve) mm³
    500
  • Panjang berkesan (le) mm
    20
  • Kawasan berkesan (Ae) mm²
    25
  • diameter
    14.30mm