Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65621J0630A048
Permintaan Quote
Melayu
B65621J0630A048
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B65621J0630A048
  • Penerangan
    FERRITE CORE P 630NH N48 2PCS
  • Model ECAD
  • lebar
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    P 41 x 25
  • Siri
    B65621
  • Nama lain
    B65621J 630A 48
    B65621J630A48
    B65621J630A48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm²
  • bahan
    N48
  • Pengilang Standard Lead Time
    32 Weeks
  • Panjang
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance Factor (Al)
    630nH
  • Tinggi
    12.50mm
  • Gap
    Gapped
  • Jenis Penyambung A
    Uncoated
  • Berkesan Kebolehtelapan (μe)
    129
  • Berkesan Volume magnet (Ve) mm³
    13832
  • Panjang berkesan (le) mm
    60.4
  • Kawasan berkesan (Ae) mm²
    229
  • diameter
    41.00mm