Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65691K0100A048
Permintaan Quote
Melayu
130709
B65691K0100A048
Dalam stok
25+
  • Nombor Bahagian
    B65691K0100A048
  • Penerangan
    FERRITE CORES
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    B65691
  • Nama lain
    B65691K 100A 48
    B65691K100A48
    B65691K100A48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm²
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Tinggi
    35.6mm
  • Gap
    Ungapped
  • Jenis Penyambung A
    Uncoated
  • Berkesan Kebolehtelapan (μe)
    14
  • Berkesan Volume magnet (Ve) mm³
    42680
  • Panjang berkesan (le) mm
    88
  • Kawasan berkesan (Ae) mm²
    485
  • diameter
    59.3mm