Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65805C0100A033
Permintaan Quote
Melayu
4666044Image B65805C0100A033.EPCOS
B65805C0100A033
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B65805C0100A033
  • Penerangan
    FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS
  • Model ECAD
  • lebar
    6.80mm
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    RM 5
  • Siri
    B65805
  • Nama lain
    B65805C 100A 33
    B65805C0100A033-ND
    B65805C100A33
    B65805C100A33-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan
    M33
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Panjang
    14.60mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kebolehtelapan awal (μi)
    750
  • Inductance Factor (Al)
    100nH
  • Tinggi
    5.25mm