Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65805J0160A048
Permintaan Quote
Melayu
1290548Image B65805J0160A048.EPCOS
B65805J0160A048
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    B65805J0160A048
  • Penerangan
    FERRITE CORE RM 160NH N48 2PCS
  • Model ECAD
  • lebar
    6.80mm
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    RM 5
  • Siri
    B65805
  • Nama lain
    B65805J 160A 48
    B65805J160A48
    B65805J160A48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm²
  • bahan
    N48
  • Pengilang Standard Lead Time
    27 Weeks
  • Panjang
    14.60mm
  • Inductance Factor (Al)
    160nH
  • Tinggi
    5.25mm