Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65807J0400A048
Permintaan Quote
Melayu
1367031Image B65807J0400A048.EPCOS
B65807J0400A048
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    B65807J0400A048
  • Penerangan
    FERRITE CORE RM 400NH N48 2PCS
  • Model ECAD
  • lebar
    8.20mm
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    RM 6
  • Siri
    B65807
  • Nama lain
    B65807J 400A 48
    B65807J400A48
    B65807J400A48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Core Minimum Cross Seksyen (Amin) mm²
  • bahan
    N48
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Panjang
    17.90mm
  • Inductance Factor (Al)
    400nH
  • Tinggi
    6.25mm