Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65811D0630J048
Permintaan Quote
Melayu
B65811D0630J048
Dalam stok
200+
  • Nombor Bahagian
    B65811D0630J048
  • Penerangan
    FERRITE CORE RM 630NH N48 2PCS
  • Model ECAD
  • lebar
    11.00mm
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    RM 8
  • Siri
    B65811
  • Nama lain
    B65811D 630J 48
    B65811D0630J048-ND
    B65811D630J48
    B65811D630J48-ND
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Panjang
    23.20mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance Factor (Al)
    630nH
  • Tinggi
    8.25mm