Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B65813D0400A048
Permintaan Quote
Melayu
B65813D0400A048
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B65813D0400A048
  • Penerangan
    FERRITE CORE RM 400NH N48 2PCS
  • Model ECAD
  • lebar
    13.50mm
  • Toleransi
    ±3%
  • Pembekal Peranti Pakej
    RM 10
  • Siri
    B65813
  • Nama lain
    B65813D 400A 48
    B65813D400A48
    B65813D400A48-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan
    N48
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Panjang
    28.50mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance Factor (Al)
    400nH
  • Tinggi
    9.35mm