Rumah > Produk > Magnetics - Transformer, Peraruh Components > teras ferit > B66408G0000X127
Permintaan Quote
Melayu
B66408G0000X127
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2160+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B66408G0000X127
  • Penerangan
    FERRITE CORE EV N27 1PC
  • Model ECAD
  • lebar
    12.70mm
  • Toleransi
  • Pembekal Peranti Pakej
    EV 25 x 13 x 13
  • Siri
    B66408
  • Nama lain
    B66408G X127
    B66408GX127
    B66408GX127-ND
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • bahan
    N27
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Panjang
    25.00mm
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi
    12.80mm