Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72205S2211K101
Permintaan Quote
Melayu
1980092Image B72205S2211K101.EPCOS
B72205S2211K101
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72205S2211K101
  • Penerangan
    VARISTOR 330V 800A DISC 5MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    330V
  • Voltan varistor (Min)
    297V
  • Voltan varistor (Max)
    363V
  • Siri
    AdvanceD Thermofuse
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 5mm
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    270V
  • Maksimum AC volt
    210V
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    9.5J
  • Penerangan terperinci
    330V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
  • Semasa - Surge
    800A
  • Kemuatan @ Frequency
    75pF @ 1kHz