Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72207S0151K101
Permintaan Quote
Melayu
6823831Image B72207S0151K101.EPCOS
B72207S0151K101
  • Nombor Bahagian
    B72207S0151K101
  • Penerangan
    VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    240V
  • Voltan varistor (Min)
    216V
  • Voltan varistor (Max)
    264V
  • Siri
    StandarD
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 7mm
  • Nama lain
    B72207S 151K101
    B72207S151K101
    S07K150
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Maksimum DC volt
    200V
  • Maksimum AC volt
    150V
  • tenaga
    11J
  • Penerangan terperinci
    240V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
  • Semasa - Surge
    1.2kA
  • Kemuatan @ Frequency
    210pF @ 1kHz