Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72207S0231K311
Permintaan Quote
Melayu
6225784Image B72207S0231K311.EPCOS
B72207S0231K311
  • Nombor Bahagian
    B72207S0231K311
  • Penerangan
    VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    360V
  • Voltan varistor (Min)
    324V
  • Voltan varistor (Max)
    396V
  • Siri
    StandarD
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Disc 7mm
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Maksimum DC volt
    300V
  • Maksimum AC volt
    230V
  • tenaga
    17J
  • Penerangan terperinci
    360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
  • Semasa - Surge
    1.2kA
  • Kemuatan @ Frequency
    130pF @ 1kHz