Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72210S0950K101
Permintaan Quote
Melayu
2681128Image B72210S0950K101.EPCOS
B72210S0950K101
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72210S0950K101
  • Penerangan
    VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    150V
  • Voltan varistor (Min)
    135V
  • Voltan varistor (Max)
    165V
  • Siri
    StandarD
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 10mm
  • Nama lain
    B72210S 950K101
    B72210S950K101
    S10K95
    S10K95-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    125V
  • Maksimum AC volt
    95V
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    15J
  • Penerangan terperinci
    150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
  • Semasa - Surge
    2.5kA
  • Kemuatan @ Frequency
    690pF @ 1kHz