Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72214S0140K101
Permintaan Quote
Melayu
5322810Image B72214S0140K101.EPCOS
B72214S0140K101
  • Nombor Bahagian
    B72214S0140K101
  • Penerangan
    VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    22V
  • Voltan varistor (Min)
    19.8V
  • Voltan varistor (Max)
    24.2V
  • Siri
    StandarD
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc 14mm
  • Nama lain
    B72214S 140K101
    B72214S140K101
    S14K14
    S14K14-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Maksimum DC volt
    18V
  • Maksimum AC volt
    14V
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
  • tenaga
    4.0J
  • Penerangan terperinci
    22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Semasa - Surge
    1kA
  • Kemuatan @ Frequency
    9950pF @ 1kHz