Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72214S0950K151
Permintaan Quote
Melayu
4400128Image B72214S0950K151.EPCOS
B72214S0950K151
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B72214S0950K151
  • Penerangan
    VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    150V
  • Voltan varistor (Min)
    135V
  • Voltan varistor (Max)
    165V
  • Siri
    StandarD
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Disc 14mm