Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72500T5170S270
Permintaan Quote
Melayu
B72500T5170S270
Dalam stok
16000+
  • Nombor Bahagian
    B72500T5170S270
  • Penerangan
    VARISTOR 25V 30A 0603
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    25V
  • Voltan varistor (Max)
    30V
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Maksimum DC volt
    22V
  • Maksimum AC volt
    17V
  • tenaga
    0.075J
  • Penerangan terperinci
    25V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
  • Semasa - Surge
    30A
  • Kemuatan @ Frequency
    74pF @ 1MHz