Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72510V2170K62
Permintaan Quote
Melayu
B72510V2170K62
Dalam stok
6000+
  • Nombor Bahagian
    B72510V2170K62
  • Penerangan
    VARISTOR 27V 30A 0805
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    27V
  • Nama lain
    B72510V2170K062
    CN0805K17LCG
  • Maksimum DC volt
    22V
  • Maksimum AC volt
    17V
  • tenaga
    0.10J
  • Penerangan terperinci
    27V 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
  • Semasa - Surge
    30A