Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > B72660M0301K093
Permintaan Quote
Melayu
5845370Image B72660M0301K093.EPCOS
B72660M0301K093
  • Nombor Bahagian
    B72660M0301K093
  • Penerangan
    VARISTOR 470V 1.2KA 4032
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    470V
  • Voltan varistor (Min)
    423V
  • Voltan varistor (Max)
    517V
  • Siri
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    2-SMD, J-Lead
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCV
  • Maksimum DC volt
    385V
  • Maksimum AC volt
    300V
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • tenaga
    23J
  • Penerangan terperinci
    470V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
  • Semasa - Surge
    1.2kA
  • Kemuatan @ Frequency
    90pF @ 1kHz