Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B78108S1272K9
Permintaan Quote
Melayu
B78108S1272K9
  • Nombor Bahagian
    B78108S1272K9
  • Penerangan
    FIXED IND 2.7UH 940MA 260 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    BC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    60 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    2.7µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    125MHz
  • Penerangan terperinci
    2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 940mA 260 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    260 mOhm Max
  • Rating Semasa
    940mA