Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B78148E1472K009
Permintaan Quote
Melayu
B78148E1472K009
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B78148E1472K009
  • Penerangan
    FIXED IND 4.7UH 2.75A 85 MOHM TH
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    BC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    45 @ 1MHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    B78148E1472K 9
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    4.7µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    35MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 2.75A 85 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    85 mOhm Max
  • Rating Semasa
    2.75A
  • Semasa - Ketepuan
    2.7A