Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B78148T1104K
Permintaan Quote
Melayu
B78148T1104K
  • Nombor Bahagian
    B78148T1104K
  • Penerangan
    FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.130" Dia (3.30mm)
  • Siri
    MCC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    60 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B78148T1104K000
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    100µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.386" (9.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    11MHz
  • Penerangan terperinci
    100µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 12.5 Ohm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    12.5 Ohm Max
  • Rating Semasa
    85mA