Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B81122A1104M
Permintaan Quote
Melayu
2499472Image B81122A1104M.EPCOS
B81122A1104M
  • Nombor Bahagian
    B81122A1104M
  • Penerangan
    CAP FILM 0.1UF 20% 250VAC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
    250V
  • Toleransi
    ±20%
  • penamatan
    PC Pins
  • Saiz / Dimensi
    1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
  • Siri
    B81122
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B81122A1104M000
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    0.886" (22.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.807" (20.50mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP)
  • Penerangan terperinci
    0.1µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial
  • kemuatan
    0.1µF
  • aplikasi
    EMI, RFI Suppression
B81122A1683M
B81122A1683M
Penerangan: CAP FILM 0.068UF 20% 250VAC RAD