Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82141B1152K9
Permintaan Quote
Melayu
B82141B1152K9
  • Nombor Bahagian
    B82141B1152K9
  • Penerangan
    FIXED IND 1.5UH 670MA 220 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.118" Dia (3.00mm)
  • Siri
    SBC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    40 @ 7.96MHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Nama lain
    B82141B1152K 9
    B82141B1152K009
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    1.5µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.512" (13.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    155MHz
  • Penerangan terperinci
    1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 220 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    220 mOhm Max
  • Rating Semasa
    670mA