Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > B82143A1223K9
Permintaan Quote
Melayu
B82143A1223K9
  • Nombor Bahagian
    B82143A1223K9
  • Penerangan
    FIXED IND 22UH 900MA 370 MOHM TH
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    HBC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    35 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    B82143A1223K 9
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    22µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    13MHz
  • Penerangan terperinci
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 370 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    370 mOhm Max
  • Rating Semasa
    900mA
  • Semasa - Ketepuan
B82143A1223K
B82143A1223K
Penerangan: FIXED IND 22UH 900MA 370 MOHM TH